شیروانی پارکینگ - استخر - انباری

شیروانی پارکینگ

در حال حاضر در هر خانواده ای به طور متوسط حداقل یک خودرو وجود دارد، بسیاری از افرادی که دارای خودرو شخصی هستند مایلند تا خودرو خود را در حیاط منزلشان پاک کنند تا از نظر امنیت خودرو خیالشان راحت تر شده و هم از نظر دسترسی راحت تر بتوانند در صورت نیاز به خودرو دسترسی داشته باشند. همه ما از تاثیرات نامطلوبی که نور و گرمای خورشید بر روی رنگ خودروها به خصوص خودرو های تولید داخل قرار می دهد آگاهیم این در حالی است که در فصل های گرم سال نیز این حرارت به داخل خودرو نیز سرایت کرده و سبب گرم شدن محیط داخلی خودرو می شود به همین منظور بسیاری از افرادی که از حیاط منزشان به عنوان پارکینگ خودرو استفاده می کنند تمایل دارند تا با استفاده از یک شیروانی پارکنیگ حیاط منزل خود را بیش از پیش برای خودرو خود آماده کرده و از مواردی که در رابطه با نور خورشید و مضرات آن گفته شد خودرو خود را در امان نگه دارند.

طریقه نصب شیروانی پارکینگ

بهتر است قبل از توضیح در رابطه با طریقه نصب شیروانی پارکینگ به این نکته اشاره کنیم که برای هر پارکینگ خودرویی با توجه به شرایطی که پارکینگ مورد نظر دارد می توان از انواع مختلفی از شیروانی پارکینگ که روش های نصب مختلفی نیز دارند استفاده کرد اما به طور معمول در صورتی که فضای پارکینگ به حد متوسطی باشد می توان از نوع گنبدی شیروانی پارکینگ استفاده نمود که برای نصب آن لازم است در هر دو طرف فضایی که خودرو قرار می گیرد پایه های شیروانی نصب شده و گنبد شیروانی بر روی آن سوار شود تا بتوان به راحتی خودرو را درون آن جای داد و مانعی در برابر تابش نور خورشید به خودرو ایجاد نمود.

هزینه نصب شیروانی پارکینگ

یکی از آن دسته از سوالاتی که بسیاری از کاربران دارند در رابطه با هزینه نصب شیروانی پارکینگ است، در این رابطه می بایست گفت که براورد هزینه تولید و نصب شیروانی پارکینگ به عوامل مختلفی بستگی داشته و برای اطلاع از آن بهتر است تا با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما تا پس از مراجعه به پارکینگ شما و بررسی موارد مورد نیاز هزینه نصب شیروانی پارکینگ برای شما براورد نمایند.  

شیروانی استخر

شنا یکی از آن دسته از ورزش هایی است که طرفداران بسیاری داشته و بسیاری از افراد تمایل دارند تا در حیاط خانه و یا ویلای خود استخری داشته باشند تا در زمان هایی که به شنا نیاز دارند بتوانند تنی به آب زده و خستگیشان را رفع کنند. در صورتی که شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که در حیاط خانه و یا ویلای شخصی خود از استخر بهره می برید و مایلید تا با اجرای شیروانی استخر از مزایای آن بهره مند شوید می توانید همینک با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و شرایط اجرای شیروانی استخر را از کارشناسان ما جویا شوید.

شیروانی استخر بیشتر مناسب چه کسانی است

به طور کلی کلیه افرادی که در حیاط منازل و ویلاهای شخصی خود از استخر های رو باز بهره می برند می توانند نسبت به اجرای شیروانی استخر اقدام نمایند با این کار می توان علاوه بر محدود نمودن دید سایر اشخاص که در آپارتمان های همجوار ساکن هستند جلو تابش مستقیم نور آفتاب به استخر را نیز گرفت و شنایی لذت بخش را تجربه نمود.

شرایط و هزینه های اجرای شیروانی استخر

برای آنکه بتوانید بر روی استخر حیاط خانه و یا ویلای خود شیروانی نصب نمایید لازم است تا شرایط آن را پیش از هر چیز دیگری در نظر داشته باشید، اصلی ترین شرایطی که می بایست برای این کار در نظر داشت این است که فضای کافی برای قرار دادن شیروانی بر روی استخر و پایه های شیروانی در کنار استخر وجود داشته باشد، همچنین می بایست جنس شیروانی را نیز از قبل در نظر داشته باشید اینکه مایلید تا سقف شیروانی شما مات باشد و یا دارای به صورت کامل پوشیده و بعضا دارای نقش و نگار خاصی باشد. مطمئنا شرایطی که شما برای شیروانی اسختر خود در نظر گرفته اید و همچنین مصالح و لوازم و تجهیزاتی که برای شیروانی استخر شما مورد استفاده قرار میگیرد می تواند در تعیین هزینه شیروانی استخر شما تاثیر گذار باشد از این رو توصیه می کنیم تا برای اینکه از قیمت دقیق شیروانی استخر خود مطلع شوید قبل از هر اقدامی با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما پس از بررسی استخر شما و شرایط آن هزینه نهایی شیروانی برای استخر شما را برای شما براورد نمایند.  

شیروانی انباری

در هر واحد مسکونی و اداری برای آنکه بتوان وسایل مازاد و بلااستفاده را دور از محل زندگی و کار نگهداری نمود نیازمند انباری خواهید بود، در برخی از موارد به خصوص در واحد های ویلایی به دلیل شرایط محیطی لازم است تا انباری که برای واحد مربوطه در نظر گرفته می شود خارج از محل و در حیاط و فضای باز در نظر گرفته شود. در این زمان است که برای حفاظت بیشتر از لوازم و ابزاری که در انباری نگهداری می شود لازم است تا از شیروانی انباری استفاده نمایید. یکی از برترین تیم ها در زمینه طراحی، ساخت و نصب شیروانی انباری در تهران تیم حرفه ای ..... بوده که شما می توانید همینک با یک تماس با شماره های موجود بر روی سایت این مجموعه از شرایط کلی شیروانی انباری خود مطلع شوید.

مزایای شیروانی انباری

به طور کلی شیروانی نمودن منازل، استخر ، انباری و... دارای مزایای بسیار زیادی است که از جمله آنها می توان به جلوگیری از تابش نور خورشید، جلوگیری از دید افرادی که در آپارتمان های مجاور زندگی می کنند، جلوگیری از نفوذ آب باران و برف به داخل منزل، انباری و ... اشاره نمود.

شرایط نصب شیروانی انباری

در صورتی که انباری شما نیز دارای شرایطی است که لازم است تا برای محافظت بیشتر و بهتر از لوازم و ابزاری که در آن انبار نموده اید از شیروانی استفاده کنید بهتر است تا این کار را بر عهده یک تیم حرفه ای و با تجربه در این زمینه بسپارید، مطمئنا کار کردن با یک تیم حرفه ای در کنار کاهش هزینه های نصب شیروانی انباری شما سبب خواهد شد تا عملیات نصب شیروانی انباری شما در مدت زمان کمتری نیز انجام شده و شیروانی زیبایی در نهایت برای انباری شما ساخته شده و تحویل شما داده شود به همین منظور می توانید برای دریافت شرایط، هزینه ها و نحوه انجام شیروانی انباری مورد نظر خود با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته تا کارشناسان ما پس از مراجعه به محل شما و بررسی آن کلیه موارد را به طور کامل برای شما شرح دهند.
Call Now Buttonتماس با بام پوش